Twój biznes twoja Praca 25 TYS. ZŁ NA ZAŁOŻENIE FIRMY

Dodane przez Magda (Firma), Sobota, 20 Styczeń, 2018  21:44

Opis oferty:

TANIO napisze Wniosek o dotację na firmę w projekcie „TWÓJ BIZNES – TWOJA PRACA”.
Nabór rusza już w styczniu. Realizatorami projektu są Powiatowy Urząd Pracy w Opolu w partnerstwie z Izbę Rzemieślniczą.

Dotacje na założenie firmy przeznaczona jest dla osób bezrobotnych powyżej 29 roku życia `z powiatu opolskiego i M. Opole 25 tys. zł. W ramach projektu oprócz dotacji w kwocie 25 tys. można liczyć na wsparcie pomostowe w kwocie do 800 zł przez pierwsze 6 miesięcy.

Preferowani są kobiety, osoby niepełnosprawne, osoby po 50 roku życia, osoby długotrwale bezrobotne, osoby o niskich kwalifikacjach, osoby posiadające co najmniej jedno dziecko do 6 roku życia lub co najmniej jedno dziecko niepełnosprawne do 18 roku życia,

Pieniądze będzie można przeznaczyć na zakup sprzętu, pojazdów samochodowych (do 50 % wartości wnioskowanej dotacji), zakup wyposażenia, koszty prac remontowych i budowlanych, koszty informacji i promocji, koszty szkoleń związanych z działalnością (do 10% wartości wnioskowanej dotacji).

Wszelkie konsultacje odnośnie dofinansowania, łącznie z analizą czy dany projekt kwalifikuje się do dofinansowania wykonuję bezpłatnie.

Zapraszam na oficjalną stronę na facebook
https://www.facebook.com/dotacjapl

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 772
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie