VINCENT bull terier tricolor do adopcji

Dodane: Czwartek, 14 Czerwiec, 2018  21:37

Opis oferty:

VINCENT to ok. 2 letni bull terier. Oddany pod naszą opiekę przez właściciela, którego totalnie zdominował. Pies będzie potrzebował doświadczonego domu lub domu z dużą chęcią do pracy z psem. Vincent będzie wymagał sporego nakładu czasu i cierpliwości, szkolenia wspartego opieką doświadczonej osoby. To pies jest lękliwy, bojący się gwałtownych ruchów, lęki nadrabia agresją więc potrzebuje bardzo stanowczego opiekuna, który będzie wiedział jak prowadzić takiego psa. Vincent już użył zębów strasząc człowieka. Nie toleruje większości dostępnych karm, ma po nich rozwolnienie, za to wszystko inne jak ryba, warzywa czy nawet chrupki je bardzo chętnie i nic mu po tym nie dolega.
Chłopak jest przyzwyczajony do klatki i ładnie się w niej wycisza. Z VINCENT to ok. 2 letni bull terier. Pies będzie potrzebował doświadczonego domu z dużą dozą cierpliwości i czasu oraz chęcią do pracy z psem za smaczki oczywiście. Vincent wymaga sporej konsekwencji, rutyny i spokoju, konkretnych reguł przestrzeganych przez obie strony oraz szkolenia wspartego opieką doświadczonej osoby. To pies lękliwy, bojący się gwałtownych ruchów. Lęki nadrabia agresją więc potrzebuje bardzo stanowczego opiekuna, który będzie wiedział jak prowadzić takiego psa. Vincent już użył zębów strasząc człowieka. Potrzebuje mieć swoje miejsce, klatkę w której spokojnie i ładnie się wycisza. Nie toleruje większości dostępnych karm, za to wszystko inne jak ryba, warzywa czy nawet chrupki je bardzo chętnie i nic mu po tym nie dolega. Podstawowymi problemami chłopaka są: agresja miskowa i agresja zawłaszczeniowa. Vincent zna wszystkie podstawowe komendy. Na spacerze, na smyczy bardzo ciągnie. Jak pracuje to za jedzenie. U weterynarza ze strachu wykazywał agresywne zachowania. Chłopak jest zdrowy i wykastrowany. W domu zachowuje czystość, nie niszczy niczego oprócz swoich zabawek, gdy zostaje sam przesypia prawie cały ten czas. Zostanie wydany do domu bez innych zwierząt, ewentualnie do stabilnej suczki. Nowy dom Vincenta musi być absolutnie bez małych dzieci.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI – nie odpowiadamy na smsy:
MAGDA: 668157162
KAJA: 663767296
pazerności niszczy zabawki, są jego i nikt inny nie powinien się nimi bawić. Podstawowymi problemami chłopaka są: agresja miskowa i agresja zawłaszczeniowa. Vincent zna wszystkie podstawowe komendy. Na spacerze, na smyczy bardzo ciągnie. Jak pracuje to za jedzenie. U weterynarza ze strachu wykazywał agresywne zachowania. Chłopak jest zdrowy i wykastrowany. Zostanie wydany do domu bez innych zwierząt, ewentualnie do stabilnej suczki. Nowy dom Vincenta musi być absolutnie bez małych dzieci.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI – nie odpowiadamy na smsy:
MAGDA: 668157162
KAJA: 663767296
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
TTB Poznań
Na Lento.pl od 06 sty 2015
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie