Blacharz / Dekarz → praca w Szwajcarii!!

Dodane: Czwartek, 21 Marzec, 2024  14:58

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Budowa / remonty
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Pracodawca: Sedulus Sp. z o.o.

Opis oferty pracy

Opis stanowiska

- ogólne prace blacharskie na dachach stromych i płaskich
- tworzenie instalacji odgromowych
- montaż systemów fotowoltaicznych
- praca w Szwajcarii (Luzerna, Schwyz, Zug)

Wymagania stanowiska

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego (A2/B1)
- doświadczenie w pracy  jako blacharz/dekarz/ hydraulik na terenie Niemiec/Szwajcarii lub Austrii
- samochód na dojazdy do pracy (wymóg konieczny)
- samodzielność
- brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach

Oferujemy

- szwajcarską umowę o pracę
- wynagrodzenie; od 33CHF do 38CHF brutto/h
- pracę 40 godzin w tygodniu
- możliwość zapewnienia zakwaterowania (odpłatnie)
- stabilne zatrudnienie zapewniające długoterminową perspektywę zawodową
- bezpieczną i legalną pracę z gwarancją odprowadzania składek
- możliwość zdobycia certyfikatów, które potwierdzają umiejętności zawodowe
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Opole w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Budowa / remonty

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Konto firmowe
Na Lento.pl od 30 lip 2015
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków