Oferta pracy dla trenera

Odświeżone: Wtorek, 19 Marzec, 2024  07:50

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Edukacja
  • Forma pracy:Dodatkowa
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: ICT Szkolenia i Doradztwo Szymon Lalic

Opis oferty pracy

Poszukujemy trenerów do prowadzenia szkoleń komputerowych z programowania HTML, CSS, Java, PHP, C++ , obsługi pakietu MS Office, grafiki komputerowej Adobe, CorelDraw lub innych.

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie lub B2B

Wymagane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z powyższych tematów. Mile widziane referencje oraz wykształcenie kierunkowe lub posiadane certyfikaty.

Umiejętność przekazywania wiedzy w przystępny i zrozumiały sposób..

Dodatkowe wymagania:
Posiadanie własnego samochodu.
Prawo jazdy kategorii B

Zadania:
Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń.
Tworzenie materiałów szkoleniowych, prezentacji i ćwiczeń praktycznych.
Indywidualne konsultacje i pomoc uczestnikom szkoleń.
Monitorowanie postępów uczestników i dostosowywanie programu szkolenia do ich potrzeb.

Oferta:
Umowa zlecenie lub B2B.
Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i zakresu prowadzonych szkoleń.
Możliwość pracy zdalnej lub stacjonarnej, wyjazdy.
Elastyczne godziny pracy.
Wynagrodzenie ryczałtowe zależne od wielkości i zakresu szkolenia oraz miejsca realizacji

Szukamy kandydatów do dłuższej współpracy

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś zainteresowany(a) ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV wraz z referencjami.

Dziękujemy za zainteresowanie. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Opole w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Edukacja

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
ICT Szkolenia i Doradztwo Szymon Lalic
Konto firmowe
Na Lento.pl od 13 maj 2022
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków