praca za granicą Holandia

Ogłoszenie archiwalne Wygasło: Wtorek, 07 Marzec, 2023  10:34

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Praca za granicą
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Inna
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Płaca brutto min.:8000 zł
  • Płaca brutto max.:15000 zł
  • Wynagrodzenie:miesięcznie
  • Pracodawca: Firma Holenderska

Opis oferty pracy

Dla naszego holenderskiego Klienta poszukujemy pracowników chętnych do pracy przy zbieraniu zamówień.
Miejscowość: Tilburg
Opis stanowiska:
 zbieranie zamówień
 Pakowanie
 etykietowanie
 obsługa skanera
 praca z wózkiem EPT
Oczekujemy:
 znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
 motywacji i gotowości do pracy w systemie zmianowym
 prawo jazdy mile widziane
Oferujemy:
 stabilną pracę na dłuższy czas i wypłaty tygodniowe
 wynagrodzenie: 10,50 Euro/brutto/godzinę + dodatki
 pracę w weekendy dodatkowo płatną
 odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
 opiekę polskiego koordynatora
Praca z nami to:
- Legalne zatrudnienie w Holandii dostępne od zaraz!
- Umowa podpisywana przed wyjazdem!
- Zorganizowany transport z Polski do Holandii, wraz z przyjęciem na - miejscu przez naszych opiekunów.
- Szybki start pracy z regularnymi wypłatami.
- Dużo godzin pracy!
Nie wymagamy doświadczenia!
Jeśli szukasz innej oferty - zadzwoń! Na pewno znajdziemy coś odpowiedniego!
Mamy także pracę dla par z gwarancją wspólnego zakwaterowania!
Na wszelkie pytania odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 17:00.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Opole w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Praca za granicą

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail

Brak możliwości kontaktu przez formularz z ogłoszeniodawcą, ponieważ to ogłoszenie jest archiwalne.

Janusz Słomba
Konto prywatne
Na Lento.pl od 06 gru 2022
Odpowiada szybko
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków