Sprawdzenie samochodu przed zakupem Wrocław Katowice

Dodane: Środa, 18 Marzec, 2020  11:19
  • Kategoria: Usługi motoryzacyjne / Serwis i naprawa aut
  • Cena: 199 zł

Opis oferty:

Auto-weryfikacja.pl

NASZA FIRMA OFERUJE KILKA USŁUG W ZALEŻNOŚCI OD POTRZEB KLIENTA. PROPONUJEMY:

– Wyszukiwanie ogłoszeń, które w naszej ocenie są najbardziej atrakcyjne – wyszukujemy zarówno motocykle jak i samochody ( usługa polega na wyszukaniu 5 ofert, kontakcie z sprzedającym, ustaleniu wszystkich kluczowych informacji na temat stanu, pochodzenia, wiarygodności sprzedającego, negocjacji ceny, oszacowaniu ewentualnych kosztów napraw, opcjonalnie sprawdzenie historii serwisowej pojazdu na podstawie nr VIN)

– Sprawdzenie pojazdu wyszukanego przez naszą firmę po akceptacji klienta – zarówno motocykle jak i samochody ( usługa dostępna jest w jednym z 3 wariantów – standard, standard + oraz premium).

– Sprawdzenie pojazdu wyszukanego przez klienta – zarówno samochody jak i motocykle ( usługa dostępna jest również w jednym z 3 wariantów – standard, standard + oraz premium).

– Inne usługi w zależności od potrzeb klienta, służymy pomocą i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania

Same oględziny sprawdzanego pojazdu nie dają pewności dobrego wyboru. Istotna jest też historia serwisowa. Często przedstawiane przez sprzedawców dokumenty są fałszowane, dlatego kluczowe jest potwierdzenie ich wiarygodności. Dodatkowo mamy możliwość w wielu przypadkach dotarcia do zdjęć jak wyglądał samochód z przed kilku laty ( w szczególności przed sprowadzeniem go do Polski ) oraz pełnej historii serwisowej ASO.

Takie podejście pozwala nam w 100% zapewnić klienta, że wybierany pojazd jest zarówno egzemplarzem z oryginalnym stanem licznika jak i nie miał przeszłości powypadkowej. W auto-weryfikacja.pl wiemy jak sprawdzać historię pojazdu i jest to częścią oferowanych przez nas usług.

Kompetentne sprawdzenie samochodu przed kupnem, skontrolowanie sprawdzenie stanu technicznego auta; Auto-weryfikacja to niezawodna pomoc przy zakupie auta, profesjonalna diagnostyka komputerowa samochodu. Cechuje nas długoletnie doświadczenie. Działamy na terenie całej Polski, najczęściej sprawdzenie samochodu przed kupnem Wrocław, Częstochowa, Łódź, Opole, Katowice.
Gwarantujemy pełną satysfakcję i zadowolenie klienta!!

Kontakt 577 - pokaż numer telefonu -

Auto-weryfikacja.pl
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Opole
Łukasz
Na Lento.pl od 31 maj 2018
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń